foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У місті Туркестан (Казахстан) завершився чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху. У неймовірному вияві спортивного духу та майстерності, Україна здобула перше місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 17 медалей: 6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових медалей. В складі дефлімпійської збірної команди України успішно виступили студенти факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Як повідомляє доцент Віктор Шандригось на офіційному Інтернет-сайті вишу, серед жінок у ваговій категорії до 57 кг майстер спорту України міжнародного класу, третьокурсниця Софія Волянюк, виборола золоту медаль.

Бронзові нагороди здобули: у ваговій категорії до 78 кг заслужений майстер спорту України Марія Бала та дебютантка міжнародних змагань, другокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 70 кг. Такий результат дозволив Галині виконати норматив майстра спорту України.

Близькі до нагород були тернопільські дзюдоїсти, які, виступаючи серед чоловіків, поступились у рівній боротьбі сильнішим суперникам. Так, у ваговій категорії до 60 кг п’яте місце посів майстер спорту України Іван Костенко, а на сьомій сходинці зупинився першокурсник ТНПУ імені Володимира Гнатюка Денис Кохан.

Також студентки факультету фізвиховання Софія Волянюк і Марія Бала відзначились у командній першості серед жінок, виборовши перше місце і золоті медалі! Нагадаємо, що цей чемпіонат світу був важливим етапом відбору на Дефлімпійські ігри 2025 року.