Чемпіонат Європи з джиу-джитсу серед кадетів, юніорів та молоді відбувся в Румунії, у місті Пітешт. 14-річний тернопільський школяр Олександр Чебанов, виступаючи серед спортсменів до 16 років - U16 (кадети), у розділі «неваза», у ваговій категорії 52 кг здобув срібну нагороду.

Спортсмен є вихованцем Української академії єдиноборств (м. Тернопіль). Як повідомляється на Instagram-cторінці Академії: «Наш юний джитсер провів чотири поєдинки, три з яких виграв достроково. У фіналі Олександр поступився супернику з Португалії».

До речі, як повідомляє kamp-sport.com, за підсумками чемпіонату Європи збірна України з джиу-джитсу посіла перше командне місце у розділі «неваза» та третє командне місце у загальнокомандному заліку усіх розділів («неваза», «файтинг», «дуо»), маючи у доробку 49 нагород (17 золотих, 14 срібних та 18 бронзових).